Ashaway R.S.L. FZ Forza
PETR JELÍNEK - přední hráč českého
badmintonu hrající se značkou R.S.L.

Technologie použité na badmintonových raketách značky R.S.L.

Extender Stage 1

Extender Stage 1Spočívá ve vytvoření speciální drážky na vnitřní straně hlavy badmintonové rakety, čímž dochází k prodloužení délky strun ve vypletené oblasti a rozšíření optimální úderové zóny (sweet spot) o 11 % na ose X i Z. Umožňuje tak kontrolu na údery hranými maximální silou a posiluje charakteristiky výpletu.

Extender Stage 2

Extender Stage 2Byl vyvinut na základě Stage 1 v kombinaci s Diamond Pulse Technology speciálně pro sérii raket Diamond X3, kde dosahuje svého maxima. Rakety jsou pak neuvěřitelně stabilní a pevné a dokáží vyvinout velkou sílu pro rychlé a přesné údery. Raketa X2 má na našem trhu právě díky této technologii dokonce nejpevnější rám hlavy vůbec.

Diamond PULSE Technology

Diamond PULSE TechnologyJde o speciální vlnkovitou strukturu rámu rakety, která o 20 % zvyšuje jeho pevnost a zároveň zvětšuje a zesiluje optimální úderovou zónu (sweet spot). Nedochází k deformaci rámu, síla napětí výpletu zůstává stabilní po celou dobu jeho životnosti, hráč získává lepší cit, kontrolu a údery se stávají přesnějšími.

Super High Modulus Carbon

Super High Modulus CarbonJedná se o nejvyšší v současnosti dostupný stupeň kvality uhlíku "High Modulus Carbon". Je použitý pouze v hřídelce, kde zvyšuje tuhost v torzi o 21 %. Je zároveň strategicky umístěn tak, aby současně umožňoval maximální redukci krutu a maximální sílu ohybu. Napomáhá přenosu síly / energie z ruky na míček.

T-Zone

T-ZoneJde o přídavné strukturální posílení T-spoje (mezi hlavou rakety a hřídelkou) za účelem zvýšení citu, kontroly a přesnosti při každém úderu. Tato zóna se vyznačuje vyšší tuhostí. Díky tomu lze získat z každého úderu přesnější zpětnou vazbu.

Poly - Matrix Carbon

Poly - Matrix CarbonJde o novou technologii jak vzájemně kombinovat různé vrstvy uhlíku (Structural Carbon a High Modulus Carbon), což o 19 % navýší sílu rámu rakety a schopnost odolávat vysokému napnutí. Napomáhá zároveň lepšímu přenosu síly v průběhu úderu.

Anti Twist Technology

Anti Twist TechnologySprávný poměr jednotlivých vrstev grafitu v hřídelce rakety jí zajišťuje vysokou životnost a odolnost, sílu v ohybu a zamezení jejího krutu. Je totiž velmi důležité dbát na správnou kombinaci přísad grafitu - při vyšším obsahu by rakety mohla být velmi křehká a naopak při příliš malém by se špatně přenášela síla do úderu.

Super Strong High Tension Frame

Super Strong High Tension FrameKonstrukce rámu z několika různých vrstev grafitu zvyšuje jeho odolnost např. při vyplétání či příp. nárazech.

Flex Power

Flex PowerSíla rakety v ohybu je výsledkem kombinace charakteristik rámu rakety a tenké pružné hřídelky a úzce souvisí v bodem vyvážení rakety.

Super Thin Shaft

Super Thin ShaftDíky kombinaci kvalitních grafitových vrstev mohou být hřídelky našich raket o mnoho tenčí, což znamená možnost redukce váhy rakety a současně nárůst její pružnosti při zachování vysoké odolnosti a životnosti.

Taper Shaft

Taper ShaftJedná se o zužující se hřídelku. Díky tomu je bod ohybu položený výše a vaše smeče tak budou přesnější, prudší a strmější.

X - Stiff

X - StiffExtra tuhá raketa vyrobena speciálně pro profesionály. Zvláště silovým hráčům napomáhá při přímém přenosu síly v úderu.

Feather Light

Feather LightSuper lehký model rakety se zvýšenou razancí při švihu.

Z.A.R. Technology

Z.A.R. TechnologyTechnologie Z.A.R. (Zero Air Resistant) představuje jednoduchý ale důmyslný způsob snížení odporu vzduchu rakety, což zajišťuje malý otvor v oblasti připojení hřídelky na hlavu rakety. Díky této technologii dosáhne i lehčí raketa větší akcelerace při úderu.

PORADCE PRO VÝBĚR ZBOŽÍ
Poradce pro výběr raket, míčů a výpletů

S výběrem raket a výpletů Vám
v našem e-shopu pomůže
extraligový hráč badmintonu Petr Jelínek
+420 736 454 617
petr.jelinek@badminton-sport.cz

Poradce pro ostatní zboží S ostatním zbožím Vám poradí
Marcela Jelínková
+420 737 446 770
info@badminton-sport.cz
AKCE a VÝPRODEJ
MOŽNOSTI DORUČENÍ

Osobní odběr

Česká pošta - balík do ruky
Česká pošta - balík na poštu
Osobní odběr

PROVOZOVATEL

Ing. Marcela Jelínková
U Potoka 313
664 51 Kobylnice

IČ: 16317866

e-mail: info@badminton-sport.cz
tel.: +420 737 446 770

PARTNERSKÉ WEBY
TOPlist