Ashaway R.S.L. FZ Forza
PETR JELÍNEK - přední hráč českého
badmintonu hrající se značkou R.S.L.

OBCHODNÍ PODMÍNKY NA badminton-sport.cz

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Po odeslání objednávky Vám do pěti minut přijde na emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci, automatické potvrzení objednávky. Pokud Vám tento email nepřijde, zkontrolujte zda jste nezadali při registraci špatný email. Jestliže je email v pořádku a potvrzení objednávky Vám přesto nepřišlo, prosím kontaktujte nás na náš email info@badminton-sport.cz nebo na telelfon 737 446 770.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Veškerá osobní data, která uvedete do objednávky slouží jen pro správné doručení objednaného zboží. Podle zákona o ochraně osobních dat s nimi není a nebude nakládáno jiným způsobem a nebudou poskytnuta třetí osobě.

CENY

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH pokud není uvedeno jinak. Cena, která je uvedena je cenou konečnou, tzn. tuto cenu (+poštovné, podle způsobu platby) zaplatíte při převzetí zboží popř. převodem na účet.

DOPRAVA A PLATBA ZBOŽÍ

(zvolíte si u pokladny)

 • Česká pošta - Balík Na poštu, dobírka, cena 135 Kč

  Doručení do 24 hodin. Zboží Vám zašleme na dobírku pomocí služby České pošty - Balík Na poštu. Zboží bude dodáno na Vámi zvolenou poštu, kde si ho poté můžete vyzvednout.
  V případě, že zvolíte tuto možnost, do adresy pro dodání zadejte prosím adresu pošty, kde si chcete balíček vyzvednout. Zda Vámi zvolená pošta tuto službu nabízí si můžete ověřit zde.
  V případě, že nedostanete od České pošty informaci (pomocí SMS popř. mailem) o balíčku v den doručení našeho aviza o odeslání zboží, neváhejte nás kontaktovat na tel. 737 446 770, popř. se informovat přímo na Vaší poště. 
  Cena 135 Kč platí pro zásilku do 3 kg. Pokud by byla hmotnost zásilky větší, bude cena dopravy navýšena dle platného ceníku České pošty. O tomto případném navýšení ceny Vás budeme informovat předem.
 • Česká pošta - Balík Do ruky, dobírka, cena 155 Kč

  Doručení do 24 hodin. Zboží Vám zašleme na dobírku  pomocí služby České pošty Balík Do ruky. Zboží bude dodáno na Vámi zvolenou adresu. O balíčku budete informováni Českou poštou pomocí SMS, popř. e-mailem. Případně si můžete změnit čas i způsob dodání.
  V případě, že nedostanete od České pošty informaci (pomocí SMS popř. mailem) o balíčku v den doručení našeho aviza o odeslání zboží, neváhejte nás kontaktovat na tel. 737 446 770, popř. se informovat přímo na Vaší poště.
  Cena 155 Kč platí pro zásilku do 3 kg.  Pokud by byla hmotnost zásilky větší, bude cena dopravy navýšena dle platného ceníku České pošty. O tomto případném navýšení ceny Vás budeme informovat předem.
 • Osobní odběr - cena 0 Kč

  Zboží zaplatíte předem na základě vystavené zálohové faktury, kterou Vám pošleme na Váš e-mail. Po připsání platby na náš účet na tentýž e-mail obdržíte daňový doklad, který je nutné předložit při odběru zboží.
  Zboží si budete moci vyzvednout po předchozí domluvě (telefonické nebo pomocí e-mailu) na adrese naší provozovny:

  Ing. Marcela Jelínková
  U Potoka 313
  664 51 Kobylnice (Brno - venkov)

  e-mail: info@badminton-sport.cz
  tel.: 737 446 770

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Na veškeré zboží je záruka 24 měsíců (pokud není uvedeno jinak). Všechno prodávané zboží je v originálním balení s plnou zárukou, vztahují se na něj záruční podmínky v plném znění.

Podrobný reklamační řád a podrobný postup při reklamaci naleznete v sekci Reklamační řád.

Reklamaci zboží uplatňujete přímo u nás, a to buď osobně nebo zasláním reklamovaného výrobku v doporučeném balíku spolu s kopií faktury a popisem závady na naši adresu. Oprávněné reklamace řešíme okamžitou výměnou za nový kus bez jakéhokoliv prodlení. V případě dalších dotazů nám zavolejte nebo napište email.

STORNA OBJEDNÁVEK

Vaši objednávku můžete stornovat do dvou hodin od vytvoření objednávky emailem na naši adresu info@badminton-sport.cz.

V případě nedodržení např. termínu dodání z naší strany, o kterém Vás např. v případě nečekaného nedostatku Vámi objednaného zboží na skladě budeme informovat, máte právo na stornování objednávky.

14-ti DENNÍ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Při tzv. fyzicky bezkontaktním způsobu dodání  se řídíme zákonem 367/2000 Sb., dáváme 14-tidenní záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti. V jednotlivých případech se budeme řídit ustanovením tohoto zákona.

Pokud nebudete spokojeni s doručeným zbožím, můžete jej do 14 dnů od obdržení vrátit v neporušeném obalu, originálně zabalené a v kompletním balení, tak jak jste jej převzali, zpět na naši adresu (je třeba přiložit též daňový doklad zaslaný společně se zbožím, popř. jeho kopii). Po obdržení vráceného zboží Vám bude obratem zaslána zpět částka odpovídající prodejní ceně zboží snížená o naše náklady na expedici a manipulaci na Váš účet (popř. vrácení peněz složenkou).

NA ZÁVĚR

Všechno námi prodávané zboží je určeno pro český trh a splňuje všechny předepsané normy. Po odeslání objednávky se stává objednávka závaznou, pokud ji do dvou hodin od objednání nestornujete.

PORADCE PRO VÝBĚR ZBOŽÍ
Poradce pro výběr raket, míčů a výpletů

S výběrem raket a výpletů Vám
v našem e-shopu pomůže
extraligový hráč badmintonu Petr Jelínek
+420 736 454 617
petr.jelinek@badminton-sport.cz

Poradce pro ostatní zboží S ostatním zbožím Vám poradí
Marcela Jelínková
+420 737 446 770
info@badminton-sport.cz
AKCE a VÝPRODEJ
MOŽNOSTI DORUČENÍ

Osobní odběr

Česká pošta - balík do ruky
Česká pošta - balík na poštu
Osobní odběr

PROVOZOVATEL

Ing. Marcela Jelínková
U Potoka 313
664 51 Kobylnice

IČ: 16317866

e-mail: info@badminton-sport.cz
tel.: +420 737 446 770

PARTNERSKÉ WEBY
TOPlist